Employer Details

K.MART LTD

Makariou 87 Avenue, Palaiometocho, Nicosia, Cyprus

Οι υπεραγορές Μικρόπολις εδραιώθηκαν το 2012 με την πρώτη μας υπεραγορά στο χωρίο Παλιομέτοχο, ακολούθησε η δεύτερη υπεραγορά στο Πέρα Χωρίο Νήσου και τελευταίο το κατάστημα στην Λεωφ. Αθαλάσσας.  Στόχος μας ήταν και είναι η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών προσφέροντας προϊόντα εξαιρετικής ποιότητας σε χαμηλές τιμές.

Job Description

Η Εταιρεία:

Οι υπεραγορές Μικρόπολις εδραιώθηκαν το 2012 με την πρώτη μας υπεραγορά στο χωρίο Παλιομέτοχο, ακολούθησε η δεύτερη υπεραγορά στο Πέρα Χωρίο Νήσου και πρόσφατα το ολοκαίνουριο μας κατάστημα στην Λεωφ. Αθαλάσσας.  Στόχος μας ήταν και είναι η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών προσφέροντας προϊόντα εξαιρετικής ποιότητας σε χαμηλές τιμές.

Θέση εργασίας:

Ψάχνουμε για ταμίες! Εάν είστε άτομο με ευγένεια και χαμόγελο και απολαμβάνεται να έρχεστε σε επικοινωνία με άλλους ανθρώπους, θα θέλαμε να σας δούμε.

Καθήκοντα:

·        Διεξαγωγή ταμειακών συναλλαγών

·        Διαχείριση και οργάνωση ταμείων

·        Εξυπηρέτηση πελατών

Προσόντα:

·        Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση εργασίας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν αλλά δεν είναι απαραίτητη

·        Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες

·        Ομαδικότητα και συνεργασία

·        Οργανωτικές ικανότητες

·        Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση πελατών

Τι προσφέρουμε:

·        Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων

·        Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον και ευκαιρίες ανέλιξης

·        Συνεχής εκπαίδευση

·        Βοnus Χριστουγέννων

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο jobs@micropolis.com.cy ή να κάνουν αίτηση σε ένα απο τα καταστήματα μας.

*Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού

Information

Cyprus, Nicosia

Cash Desk/ Cashier

Retail

a day ago