Γραμματέας

Create your CV now!

Employer Details

Founded in 1975, a family-owned business which has grown to become the largest laundry chain in Cyprus. Initially focused on providing professional, effective cleaning services, we have expanded over the years, embracing modern technology, eco-friendly practices, and offering over 18 services. With several branches and a well-trained team, we continue our vision for a cleaner future by providing top-quality results at affordable prices.

Job Description

Αναζητούμε μία ιδιαίτερα οργανωμένη και αποτελεσματική Γραμματέα για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Η ιδανική υποψήφια θα παρέχει διοικητική υποστήριξη για την ομαλή λειτουργία του γραφείου, θα διαχειρίζεται καθημερινά γραμματειακά καθήκοντα και θα διευκολύνει την επικοινωνία εντός της εταιρείας. Αν είστε προσεκτική στη λεπτομέρεια, προορατική και έχετε εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες, θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε.

Κύριες Ευθύνες

  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης στον/στην προϊστάμενο/η.
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Διαχείριση παραγγελιών και εξυπηρέτηση πελατών,
  • Οργάνωση και προγραμματισμός παράδοσης και παραλαβής των υπηρεσιών μας.
  • Διατήρηση και ενημέρωση αρχείων, εγγράφων και βάσεων δεδομένων.
  • Υποστήριξη στην προετοιμασία παρουσιάσεων, εκθέσεων και αναφορών.
  • Άλλες διοικητικές αρμοδιότητες, όπως θα καθοριστούν.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Δίπλωμα Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση γραμματειακής υποστήριξης (τουλάχιστον 1 έτος).
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας, τόσο γραπτής όσο και προφορικής.
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint) και άλλων γραμματειακών εργαλείων.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προτεραιοποίησης εργασιών.
  • Δεξιότητες ομαδικής εργασίας και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων.

ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΙΤΗΣΗ

Εάν είστε ένα άτομο με κίνητρο και προσοχή στη λεπτομέρεια, με πάθος για την παροχή εξαιρετικών υπηρεσιών, θα χαρούμε να σας ακούσουμε! Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο hr@acropoliscleaners.com  με θέμα "Γραμματέας"

Information

Cyprus, Larnaca

Administrative Assistant

Laundry&Linen Services

21 days ago

Experience Required:
1+ year